Pasjonat Dankowice – Piast Cieszyn 4:0 (2:0)

Clipboard01Wysoką porażką Piasta Cieszyn zakończyło się dzisiejsze wyjazdowe spotkanie z Pasjonatem Dankowice. Warto wspomnieć, iż w pierwszych 20 minutach spotkania to podopieczni Marka Bakuna mieli dwie 100% sytuacje na zdobycie bramki. Niewykorzystane sytuacje się zemściły i do przerwy Piast przegrywał 2:0.

W drugiej połowie, po czerwonej kartce Otakara Popelki, gospodarze przycisnęli zdobywając jeszcze dwie bramki. Warto odnotować obroniony rzut karny przez Oleksego.

1:0 Sadlok (22′)
2:0 Stasica (23′)
3:0 Ogiegło (75′)
4:0 Sadlok (79′)

Pasjonat: Śmiłowski – Tomala (64′ Małysz), Mic.Wróbel, Korczyk, Lech, Sadlok, Herman, Mar.Wróbel, Stasica (74′ Znamirowski), Błasiak, Ogiegło (80′ Mazur)
Trener: Bieroński

Piast: Oleksy – Kołek, Sadowski, A.Brachaczek, Gros, Olszar, Popelka, Tomala (75′ Kawulok), Janoszek (65′ M.Rucki), Zahatlan, Brak (46′ Stasiak)
Trener: Bakun

W najbliższą środę o godz. 18.00 podejmować będziemy na naszym stadionie w ramach rozgrywek Pucharu Polski Beskid Skoczów.