Piast – Beskid 1:3

ddW pófinałowym spotkaniu Beskidzkiej Zimowej Ligi Piast Cieszyn przegrał z Beskidem Skoczów 1:3 (1:1). Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył w 27 minucie Jakub Wnęk.

W pierwszej części spotkania Piast wypracował sobie kilka dogodnych sytuacji lecz w decydujących momentach szwankowała skuteczność. Beskid wyrównał w 45 minucie z rzutu karnego.

W drugiej połowie gra się wyrównała, a skuteczniejsi skoczowianie zaplikowali jeszcze dwie bramki. Warto odnotować, iż dwukrotnie poprzeczka ratowała Beskid przed utratą gola. Za tydzień ostatnie mecze w Beskidzkiej Zimowej Lidze.

Piast: Przeworski – Rucki, Stasiak, Pszczółka, Skacelik – Gros, test. zawodnik, Zahatlan, Granak, Lipovsky – Wnęk oraz Krzywda, Brak, Bielesz

W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpili: Brachaczek (choroba), Bujok (praca), Tomala (kontuzja), Popelka (praca)