Kadra (Trener: L. Praszywka [17], M. Dziadek [13]) | ||
W. Żyłka, Z. Huczała, A. Borkowski, R. Kowalski, R. Jaworski, J. Bubula, L. Praszywka, H. Kuchejda, W. Kluz, T.Stoły, P. Kaczmarek, P. Górniak, R. Foltyn, S. Jordan, Ł. Kłoda, M. Dziadek, P. Wolny, I. Jeleń, Ł. Jeleń, Z. Dziadek, G. Diaczenko, M. Borus, D. Paruzel
|
||
Przybyli: H. Kuchejda (Olza Pogwizdów), G. Diaczenko (powrót z wojska), R. Kowalski (GKS Jastrzębie), D. Paruzel, J. Gołąb, Z. Huczała, (z drużyn młodziezowych)
|
||
Odeszli: J. Kwiczala, P. Tomczyk, D. Kustra (zrezygnowali), P. Macura, P. Piechowiak (Kończyce Małe), S. Chrapek (Beskid Skoczów),
|
Wyniki meczów – runda jesienna
|
||||
Lp.
|
Data
|
Mecz
|
Wynik
|
Bramki
|
1.
|
5.08
|
Piast Cieszyn – Unia Bieruń Stary
|
2 – 1
|
Kaczmarek, M. Dziadek |
2.
|
12.08
|
Pasjonat Dankowice – Piast Cieszyn
|
5 – 2
|
Kluz, I. Jeleń |
3.
|
19.08
|
Piast Cieszyn – BKS Bielsko
|
1 – 1
|
Z. Dziadek |
4.
|
26.08
|
Rymer Niedobczyce – Piast Cieszyn
|
4 – 0
|
|
5.
|
2.09
|
Piast Cieszyn – GKS II Katowice
|
0 – 3
|
|
6.
|
6.09
|
Walcownia – Piast Cieszyn
|
1 – 0
|
|
7.
|
9.09
|
Piast Cieszyn – Peberow Krzanowice
|
5 – 1
|
I. Jeleń – 4, Foltyn |
8.
|
16.09
|
Piast Cieszyn – Unia Racibórz
|
4 – 1
|
Kluz, M. Dziadek, Ł. Kłoda, I. Jeleń |
9.
|
23.09
|
Górnik Czerwionka – Piast Cieszyn
|
0 – 0
|
|
10.
|
30.09
|
Piast Cieszyn – Lędziny
|
1 – 1
|
I. Jeleń |
11.
|
7.10
|
Odra II W. – Piast Cieszyn
|
4 – 0
|
|
12.
|
14.10
|
Piast Cieszyn – Victoria J.
|
1 – 3
|
Kowalski |
13.
|
21.10
|
Wawel Wirek – Piast Cieszyn
|
3 – 1
|
M. Dziadek |
14.
|
28.10
|
Piast Cieszyn – Beskid II Skoczów
|
0 – 6
|
|
15.
|
4.11
|
Góral Żywiec – Piast Cieszyn
|
3 – 2
|
I. Jeleń, M. Dziadek
|
Tabela po rundzie jesiennej sezonu 2000/01
|
||||
Lp.
|
Nazwa Drużyny
|
Mecze | Punkty |
Bramki
|
1.
|
Victoria Jaworzno |
15
|
37
|
38 – 6
|
2.
|
Ora II Wodzisław |
15
|
29
|
32 – 16
|
3.
|
Lędziny |
15
|
27
|
21 – 15
|
4.
|
Beskid Skoczów |
15
|
25
|
35 – 23
|
5.
|
Pasjonat Dankowice |
17
|
24
|
33 – 18
|
6.
|
Unia Bieruń Stary |
15
|
23
|
25 – 19
|
7.
|
Walcownia Cz. |
15
|
23
|
19 – 20
|
8.
|
Góral Żywiec |
15
|
20
|
20 – 22
|
9.
|
GKS II Katowice |
15
|
20
|
20 – 23
|
10.
|
Unia Racibórz |
15
|
19
|
21 – 23
|
11.
|
BKS Bielsko |
15
|
18
|
25 – 28
|
12.
|
Górnik Czerwionka |
15
|
18
|
22 – 30
|
13.
|
Wawel Wirek |
15
|
17
|
16 – 20
|
14.
|
Piast Cieszyn |
15
|
12
|
19 – 37
|
15.
|
Rymer Niedobczyce |
15
|
10
|
15 – 36
|
16.
|
Peberow Krzanowice |
15
|
9
|
15 – 40
|
Kadra (Trener: L. Praszywka [17], M. Dziadek [13]) | ||
W. Żyłka, Z. Huczała, A. Borkowski, R. Kowalski, R. Jaworski, J. Bubula, L. Praszywka, H. Kuchejda, W. Kluz, T.Stoły, P. Kaczmarek, P. Górniak, R. Foltyn, K. Byrski, S. Jordan, Ł. Kłoda, M. Dziadek, P. Wolny, I. Jeleń, Ł. Jeleń, Z. Dziadek, G. Diaczenko, M. Borus
|
||
Przybyli: K. Byrski (z drużyn młodziezowych)
|
||
Odeszli: D. Paruzel (kontuzja)
|
Wyniki meczów – runda jesienna
|
||||
Lp.
|
Data
|
Mecz
|
Wynik
|
Bramki
|
1.
|
11.11
|
Unia Bieruń Stary – Piast Cieszyn
|
2 – 0
|
|
2.
|
18.11
|
Piast Cieszyn – Pasjonat Dankowice
|
1 – 4
|
M. Dziadek |
3.
|
24.03
|
BKS Bielsko – Piast Cieszyn
|
5 – 0
|
|
4.
|
31.03
|
Piast Cieszyn – Rymer Niedobczyce
|
1 – 3
|
Jordan |
5.
|
7.04
|
GKS II Katowice – Piast Cieszyn
|
11 – 0
|
|
6.
|
14.04
|
Piast Cieszyn – Walcownia
|
1 – 3
|
Z. Dziadek |
7.
|
21.04
|
Peberow Krzanowice – Piast Cieszyn
|
5 – 0
|
|
8.
|
28.04
|
Unia Racibórz – Piast Cieszyn
|
5 – 2
|
Byrski, M. Dziadek |
9.
|
5.05
|
Piast Cieszyn – Górnik Czerwionka
|
1 – 2
|
M. Dziadek |
10.
|
12.05
|
Lędziny – Piast Cieszyn
|
8 – 0
|
|
11.
|
19.05
|
Piast Cieszyn – Odra II W.
|
2 – 2
|
|
12.
|
26.05
|
Victoria J. – Piast Cieszyn
|
9 – 1
|
Ł. Jeleń |
13.
|
2.06
|
Piast Cieszyn – Wawel Wirek
|
1 – 2
|
M. Dziadek |
14.
|
9.06
|
Beskid II Skoczów – Piast Cieszyn
|
7 – 1
|
Byrski |
15.
|
16.06
|
Piast Cieszyn – Góral Żywiec
|
0 – 4
|
Tabela sezonu 2000/01
|
||||
Lp.
|
Nazwa Drużyny
|
Mecze | Punkty |
Bramki
|
1.
|
Victoria Jaworzno |
30
|
67
|
67 – 13
|
2.
|
Walcownia Cz. |
30
|
56
|
49 – 33
|
3.
|
BKS Bielsko |
30
|
51
|
59 – 37
|
4.
|
Lędziny |
30
|
50
|
49 – 34
|
5.
|
Góral Żywiec |
30
|
49
|
46 – 43
|
6.
|
Beskid Skoczów |
30
|
47
|
61 – 45
|
7.
|
Unia Bieruń Stary |
30
|
46
|
47 – 37
|
8.
|
Odra II Wodzisław |
30
|
44
|
55 – 41
|
9.
|
Pasjonat Dankowice |
30
|
42
|
48 – 34
|
10.
|
GKS II Katowice |
30
|
41
|
56 – 43
|
11.
|
Unia Racibórz |
30
|
39
|
39 – 42
|
12.
|
Wawel Wirek |
30
|
37
|
34 – 38
|
13.
|
Górnik Czerwionka |
30
|
33
|
43 – 60
|
14.
|
Peberow Krzanowice |
30
|
32
|
39 – 61
|
15.
|
Rymer Niedobczyce |
30
|
22
|
29 – 71
|
16.
|
Piast Cieszyn |
30
|
13
|
30 – 109
|
Drużyna Victorii Jaworzno nie awansowała do III ligi, przegrywając mecz barazowy. Spadek do Klasy Okręgowej zanotował:Rymer Niedobczyce, Piast Cieszyn.
Najwięcej bramek w sezonie: | ||
M. Dziadek – 9, I. Jeleń – 8, Z. Dziadek – 3, K. Byrski, W. Kluz – 2, R. Foltyn, S. Jordan, Ł. Jeleń, P. Kaczmarek, Ł. Kłoda, R. Kowalski – 1
|
Po spadku drużyny do Klasy Okręgowej, kierownictwo klubu postanowiło wycofać drużynę w sezonie 2001/02 z rozgrywek.