Kadra (Trener: Zbigniew Janiszewski) | ||
W. Żyłka, P. Macura, J. Kwiczala, C. Kałużny, P. Tomczyk, R. Jaworski, L. Praszywka,, W. Kluz, P. Górniak, A. Borkowski, D. Kustra, P. Kaczmarek, S. Chrapek, S. Jordan, R. Foltyn, Ł. Kłoda, M. Dziadek, P. Wolny, I. Jeleń, M. Borus, Z. Dziadek, P. Piechowiak, Ł. Jeleń
|
||
Przybyli: L. Praszywka (rezerwy), P. Górniak, J. Kwiaczala, Ł. Kłoda, P. Kaczmarek, A. Borkowski, I. Jeleń, Ł. Jeleń (z drużyn młodziezowych), S. Chrapek
|
||
Odeszli: T. Cielusek (Tłoki Gorzyce), M. Bakun (studia), M. Ślązyk (Kończyce Małe), R. Dadej (koniec kariery), J. Czauderna (Beskid Skoczów), R. Sztefka, G. Diaczenko (wojsko),
|
Wyniki meczów – runda jesienna
|
||||
Lp.
|
Data
|
Mecz
|
Wynik
|
Bramki
|
1.
|
7.08
|
Koszarawa – Piast Cieszyn
|
2 – 2
|
Ł. Kłoda, C. Kałużny |
2.
|
14.08
|
Piast Cieszyn – Beskid Andrychów
|
2 – 1
|
Kaczmarek, I. Jeleń |
3.
|
18.08
|
Cukrownik Chybie – Piast Cieszyn
|
4 – 1
|
Piechowiak |
4.
|
21.08
|
Piast Cieszyn – Hejnał Kęty
|
3 – 2
|
L. Praszywka, Borus – 2 |
5.
|
28.08
|
Skawa Wadowice – Piast Cieszyn
|
5 – 0
|
|
6.
|
1.09
|
Piast Cieszyn – Kuźnia Ustroń
|
2 – 1
|
Piechowiak, Kwiczala |
7.
|
4.09
|
Unia Oświęcim – Piast Cieszyn
|
4 – 1
|
I. Jeleń |
8.
|
11.09
|
Piast Cieszyn – Sucha Beskidzka
|
1 – 0
|
Kaczmarek |
9.
|
18.09
|
Zapora Porąbka – Piast Cieszyn
|
1 – 0
|
|
10. |
26.09
|
Piast Cieszyn – Śrubiarnia Żywiec
|
1- 1
|
Kluz |
11.
|
2.10
|
Kalwarianka – Piast Cieszyn
|
1 – 1
|
I. Jeleń |
12.
|
10.10
|
Jedność Wieprz – Piast Cieszyn
|
1 – 2
|
Chrapek – 2 |
13.
|
16.10
|
Piast Cieszyn – Wisła Strumień
|
3 – 1
|
Piechowiak, I. Jeleń, Kwiczala |
14.
|
25.10
|
Iskra Klecza Dolna – Piast Cieszyn
|
0 – 3
|
I. Jeleń – 2, Chrapek |
15.
|
30.10
|
Piast Cieszyn – Soła Rajcza
|
6 – 1
|
Z. Dziadek – 3, Piechowiak, I. Jeleń, B. Kłoda
|
16.
|
7.11
|
Jawiszowice – Piast Cieszyn
|
2 – 3
|
Chrapek, Jordan – 2 |
17.
|
11.11
|
Piast Cieszyn – Kończyce Małe
|
5 – 0
|
Kaczmarek – 2, L. Praszywka, Z. Dziadek, I. Jeleń
|
Tabela po rundzie jesiennej sezonu 1999/00
|
||||
Lp.
|
Nazwa Drużyny
|
Mecze | Punkty |
Bramki
|
1.
|
Kalwarianka |
17
|
34
|
31 – 15
|
2.
|
Piast Cieszyn |
17
|
33
|
36 – 27
|
3.
|
Unia Oświęcim |
17
|
32
|
39 – 21
|
4.
|
Beskid Andrychów |
17
|
31
|
21 – 12
|
5.
|
Zapora Porąbka |
17
|
29
|
30 – 22
|
6.
|
Wisła Strumień |
17
|
28
|
27 – 31
|
7.
|
Cukrownik Chybie |
17
|
25
|
28 – 23
|
8.
|
Skawa Wadowice |
17
|
25
|
22 – 17
|
9.
|
Sucha Beskidzka |
17
|
24
|
27 – 22
|
10.
|
Kuźnia Ustroń |
17
|
24
|
27 – 28
|
11.
|
Koszarawa Żywiec |
17
|
21
|
25 – 26
|
12.
|
Hejnał Kety |
17
|
21
|
27 – 32
|
13.
|
Śrubiarnia Żywiec |
17
|
20
|
29 – 32
|
14.
|
Jawiszowice |
17
|
20
|
23 – 33
|
15.
|
Soła Rajcza |
17
|
18
|
26 – 38
|
16.
|
Jedność Wieprz |
17
|
17
|
30 – 33
|
17. | Iskra Klecza Dolna |
17
|
14
|
14 – 25
|
18. | Kończyce Małe |
17
|
8
|
19 – 44
|
Wyniki meczów – runda wiosenna
|
||||
Lp.
|
Data
|
Mecz
|
Wynik
|
Bramki
|
1.
|
14.11
|
Piast Cieszyn – Koszarawa
|
1 – 3
|
I. Jeleń |
2.
|
1.04
|
Beskid Andrychów – Piast Cieszyn
|
1 – 0
|
|
3.
|
8.04
|
Piast Cieszyn – Cukrownik Chybie
|
4 – 2
|
Z. Dziadek, I. Jeleń – 3 |
4.
|
12.04
|
Hejnał Kęty – Piast Cieszyn
|
1 – 1
|
Wolny |
5.
|
15.04
|
Piast Cieszyn – Skawa Wadowice
|
2 – 0
|
Kaczmarek, I. Jeleń |
6.
|
22.04
|
Kuźnia Ustroń – Piast Cieszyn
|
2 – 0
|
|
7.
|
29.04
|
Piast Cieszyn – Unia Oświęcim
|
4 – 2
|
M. Dziadek, I. Jeleń, Foltyn, Jaworski |
8.
|
3.05
|
Sucha Beskidzka – Piast Cieszyn
|
1 – 3
|
I. Jeleń – 2, Z. Dziadek |
9.
|
6.05
|
Piast Cieszyn – Zapora Porąbka
|
2 – 1
|
Jaworski, I. Jeleń |
10. |
13.05
|
Śrubiarnia Żywiec – Piast Cieszyn
|
0 – 0
|
|
11.
|
17.05
|
Piast Cieszyn – Kalwarianka
|
2 – 1
|
Borus |
12.
|
20.05
|
Piast Cieszyn – Jedność Wieprz
|
6 – 1
|
I. Jeleń – 3, Z. Dziadek, Borkowski, Kaczmarek
|
13.
|
28.05
|
Wisła Strumień – Piast Cieszyn
|
0 – 8
|
Z. Dziadek – 3, I. Jeleń – 2, Kwiczala, M. Dziadek, Ł. Jeleń
|
14.
|
31.05
|
Piast Cieszyn – Iskra Klecza Dolna
|
4 – 2
|
I. Jeleń – 2, Z. Dziadek, Jaworski |
15.
|
3.06
|
Soła Rajcza – Piast Cieszyn
|
0 – 1
|
Macura
|
16.
|
10.06
|
Piast Cieszyn – Jawiszowice
|
3 – 0
|
Z. Dziadek, Foltyn, Borkowski |
17.
|
17.06
|
Kończyce Małe – Piast Cieszyn
|
3 – 2
|
Wolny, Z. Dziadek
|
Tabela po rundzie jesiennej sezonu 1999/00
|
||||
Lp.
|
Nazwa Drużyny
|
Mecze | Punkty |
Bramki
|
1.
|
Piast Cieszyn |
34
|
68
|
79 – 47
|
2.
|
Kalwarianka |
34
|
66
|
68 – 34
|
3.
|
Unia Oświęcim |
34
|
66
|
80 – 41
|
4.
|
Zapora Porąbka |
34
|
62
|
66 -45
|
5.
|
Beskid Andrychów |
34
|
56
|
39 – 27
|
6.
|
Koszarawa Żywiec |
34
|
55
|
60 – 42
|
7.
|
Sucha Beskidzka |
34
|
52
|
56 – 46
|
8.
|
Hejnał Kęty |
34
|
47
|
52 – 54
|
9.
|
Cukrownik Chybie |
34
|
47
|
56 – 53
|
10.
|
Kuźnia Ustroń |
34
|
44
|
49 – 49
|
11.
|
Skawa Wadowice |
34
|
40
|
37 – 45
|
12.
|
Jawiszowice |
34
|
39
|
42 – 56
|
13.
|
Iskra Klecza Dolna |
34
|
37
|
34 – 50
|
14.
|
Jedność Wieprz |
34
|
37
|
58 – 71
|
15.
|
Śrubiarnia Żywiec |
34
|
35
|
42 – 61
|
16.
|
Wisła Strumień |
34
|
33
|
35 – 77
|
17. | Kończyce Małe |
34
|
32
|
47 – 73
|
18. | Soła Rajcza |
34
|
31
|
44 – 73
|
Awans do IV ligi wywalczył Piast Cieszyn. Spadek do Klasy A zanotowała: Soła Rajcza.
Najwięcej bramek w sezonie: | ||
I. Jeleń – 24, Z. Dziadek – 13, P. Kaczmarek – 6, M. Borus, S. Chrapek, P. Piechowiak – 4, R. Jaworski, J. Kwiczala – 3, A. Borkowski, M. Dziadek, R. Foltyn, S. Jordan, L. Praszywka, P. Wolny – 2, Ł. Jeleń, C. Kałużny, W. Kluz, B. Kłoda, Ł. Kłoda, P. Macura – 1
|